Демонстраційна добірка «MS Heroes»

Історії, що надихають Відео

У 2019 році «MS Heroes Challenge» запропонувало вам, спільноті осіб з РС, прагнути та вимагати більшого від життя з РС. Ми закликали вас поставити собі виклик, який ви могли б подолати протягом 6 місяців, та побачили неймовірний відгук усієї спільноти.

Ми отримали понад 60 заявок. Ми бачили все: хтось почав працювати більше, а хтось, навпаки, менше. А хтось почав виходити з дому та провадити більш активний спосіб життя. Немає потреби багато говорити про кількість зусиль, яких кожен з вас доклав за останні 6 місяців, тому що високі результати, яких ви всі досягли, говорять самі за себе.

Ми доручили нашому керівному комітету складне завдання: обрати три виклики, які надихнули їх найбільше, з усіх представлених матеріалів. Люди, які зробили все можливе, щоб кинути виклик самим собі, та, в свою чергу, надихнули ширші верстви суспільства вимагати більшого в майбутньому. Щойно наш керівний комітет розглянув усіх претендентів на участь у «MS Hero Challenge», він звузив коло відібраних.

Потім ми попросили членів нашої спільноти проголосувати за виклик, який мотивував їх до більш рішучого досягнення цілей та виходу із зони комфорту. Більшість голосів отримала наша переможниця Бегонія, яка максимально розширила межі можливого при розсіяному склерозі! Співаючи пісню, яку вона написала, на публіці... нерідною мовою! Сміливість, яку вона виявила, справді надихала, і ми вважаємо, що вона чудово представляла колективний дух спільноти проєкту «MS One to One».

Перш за все, Бегонія мала на меті надихнути та заохотити інших осіб, які страждають на РС, досягти своїх цілей. Ми закликаємо усіх вас вимагати від свого життя більшого та не погоджуватися на менше. Безумовно, подорож того варта. Подивіться відео з найцікавішими моментами виступу Бегонії нижче!

2020 рік — це рік, коли ви повинні вимагати більше від життя з РС. Ми хочемо, щоб ви почувалися натхненними та активними, коли йдеться про ваше життя з РС!

Дізнайтеся більше про те, як встановити власні цілі у нашій статті «Визначення цілей при РС». Або чому б не зробити крок за межі своєї зони комфорту та взяти участь у нашій вправі «Правда або дія». 
 

Чи була ця інформація корисною?